Autoservis ARNET

Adresa dobrého autoservisu je důležitým kontaktem, který vám může v nepříjemné situaci ušetřit čas i peníze. Pohotově se postará o jakékoli úpravy, řeší následky nehod a zaštítí i pravidelnou údržbu. V běžném provozu zajistí perfektní technický stav vašeho vozu a i v přípravě na STK vám pomůže předejít zbytečným komplikacím. Autoservis ARNET vám nabízí plně vybavenou dílnu i zkušenosti profesionálních mechaniků.

Dlouhé cesty s jistotou

Plánujete delší cestu a chcete odjet s jistotou, že vás nezaskočí nepříjemná porucha? Svěřte váš vůz našemu servisu. Zajistíme pečlivou kontrolu a ověříme aktuální technický stav. Odhalíme slabá místa, která by vám mohla zkomplikovat cestování nebo pohodlný návrat domů. Odjeďte na dovolenou a odpočiňte si. Řadě problémů je možné se vyhnout seřízením motoru, výměnou poškozených dílů nebo rozvodů. Důležité je také doplnění olejů a dalších technických tekutin.

Rychlý a profesionální servis

Nebudeme malovat čerta na zeď. Nehody se stávají denně, neopatrnost, nepřehledná situace na vozovce nebo zavinění je dílem vteřiny. Přesto je možné následky řešit pohotově a vrátit vašemu vozu původní vzhled i výkon.

Práci na opravách vozů nám usnadňuje dvousloupový (3-tunový) a čtyřsloupový zvedák  (4-tunový) značky WERTHER. Při výměně nebo opravách dokážeme ošetřit poškozené místo s maximální pečlivostí. Navíc nás při práci nijak nelimituje nosnost vybavení. Dokážeme si poradit s běžnými osobními vozy, ale i s dodávkami nebo nákladními vozy. Zajistíme kompletní opravy a následnou kontrolu. Ověříme funkční stav motoru, podvozku, ale i dalších částí. Regloskop na měření světel značky WERTHER zaštítí i kontrolu nad dostatečnou funkcí za všech světelných podmínek. Samozřejmou službou je i výměna autoskel. Doporučíme vám vždy řešení, které prodlouží životnost vašeho vozu a zajistí bezpečný provoz. Snažíme se samozřejmě zajistit díly v rozumné finanční hladině.

Kompletní služby včetně náhradního vozu

Pro většinu rodin je vůz nutným denním pomocníkem. Pokud si opravy vyžádají delší časový úsek, nenecháme vás na holičkách. Zajistíme pro vás náhradní vůz. Škoda Octavia a Renault Megane budou dočasně důstojnou náhradou a pomůžou vám překlenout náročné období. Dobrého automechanika už nemusíte pracně shánět ani řídit opravu vozu u několika dílen současně. ARNET nabízí kompletní služby v servisování, ale také jako pneuservis, karosárna a lakovna.