Autolakovna a karosárna ARNET

Servis ARNET nabízí pravidelnou údržbu vozu, přípravu na STK nebo řešení oprav technického stavu vozu. Zajistíme odtah vozidel a následné výměny vadných dílů. Našim zákazníkům je k dispozici náhradní vozidlo pro překlenovací dobu. Plně vybavenou autodílnou dokážeme převzít doslova kompletní péči o váš vůz. Profesionálně vybavená autolakovna a karosárna převezme opravy a doplní portfolio služeb i plnou opravou vzhledu vozu.

Profesionální služby

Autolakovna ARNET se může spolehnout na vybavení nejkvalitnějšími technologiemi a dostatečným zázemím pro úpravu části karosérie, nebo pro řešení náročných změn. Důležitý je také profesionálně vyškolený team. Náš team se skládá z lidí vyučených v oboru automechanik – autolakýrník a v průběžně jsou profesionálně proškolováni. Naši pracovníci vám vždy navrhnou optimální řešení, přiblíží vám časovou i finanční náročnost zadané práce a zajistí opravy přesně podle zadání. Respektujeme vaše možnosti a plně jim přizpůsobíme naší práci.

Kvalitní německé materiály

Materiály německé značky Spies hecker a Car systém jsou dostatečnou zárukou, že provedená práce si ponese mimořádný efekt a obstojí v dlouhodobém horizontu. Moderní technologie obstojí přísným normám. Lakovací box je plně přizpůsobený, vyhoví velké kapacitě. Perfektním řešením nám dovoluje upravit lakované díly s minimální prodlevou. Šetří naše náklady a i tím nám dovoluje nabídnout perfektní služby, které jsou plně konkurence schopné.

Technické zázemí na vysoké úrovni

Velké zázemí nám dovolí pracovat současně na několika zakázkách. Tím dokážeme urychlit realizaci jakékoli práce. Vyškolený team plně využívá mnohaleté zkušenosti. Nabízí kompletní rozsah prací od klempířských oprav, zámečnictví i finální úpravy lakem. Při práci samozřejmě respektujeme nároky na ochranu životního prostředí.

Perfektní barevné odstíny

K určení barvy a správného odstínu používáme koloristiku značky Spies hecker a elektronický spektrofotometr. Jsme schopni upravit poškozené díly v naprosto přesném odstínu. Následky jsou na pohled zcela nerozeznatelné. Původní barva vlivem záření UV, změnami počasí i teplot stárne a ztrácí pigmenty. Pro opravu nestačí znát pouze výrobní název nebo číslo. Použitím spektrometru jsme schopni přesně napodobit odstín. Použitá barva ve výsledku zanechá perfektní efekt. Nemusíte složitě maskovat opravené díly ani se smířit s nedokonalostmi.

Konkrétní díly připravujeme před lakováním také produkty německé značky Spies hecker a Car system. Používáme stříkací pistole značky SATA a DEVILBISS. Profesionální vybavení se jednoduše podepíše na perfektním výsledku.

Mimořádná kvalita

Spolupracujeme s korozními techniky a s dodavateli barev. Vždy se snažíme zapojit do práce novinky a posunout výsledný efekt ještě na vyšší úroveň. Používáme kalibrované měřicí přístroje a ke každé zakázce přistupujeme s maximální pečlivostí. Můžeme vám nabídnout dílčí opravy nebo kompletní revitalizaci laku. Samozřejmě jsme vám k dispozici i u rekonstrukcí a kompletních změn.