Karosárna ARNET

Jsme firmou, která si zakládá na profesionálním přístupu a maximálně pečlivé práci. Nabízíme vám kompletní služby autoservisu, pneuservisu, lakovny a karosárny. Dokážeme řešit dílčí opravy, poradíme si i s náročnými změnami a rekonstrukcemi. Ušetříme váš čas i náklady. Veškeré práce zajistíme na jediném místě. Přesně podle odsouhlaseného postupu dodáme potřebné díly, zajistíme práci a vůz vám předáme v perfektním technickém stavu. Postaráme se i o pečlivé čištění interiéru, leštění karoserie a skel.

Profesionální vybavení

K dispozici vám dáme nejen letité zkušenosti našich zaměstnanců, spolehnout se můžete i na perfektní technické zázemí. Hlavním pracovním nástrojem je rovnací rám CAR-O-LINER Mark 6 s digitálním měřením GYS GYSMETER. Využíváme také spotovací zařízení (spotter) značky CEBORA nebo bodovací svářečku německé značky Elma-tech. S produkty německého výrobce máme nejlepší zkušenosti, můžeme vám tak garantovat rychlé a pečlivé provedení. Součástí nabízených prací je také cínování za studena i za tepla.

Dlouhodobá ochrana dílů

Při opravě se nesoustředíme pouze na řešení konkrétní závady. Postaráme se také o ošetření opravovaných nebo vyměněných dílů. Kvalitní úprava povrchu předejde rychlému stárnutí, sníží poruchovost a celkově přispěje k lepšímu technickému stavu vozu. Zajistíme nástřikové hmoty a další prostředky pro dutiny karosérií, skrytých částí i podklad pro následné lakování.

Veškeré služby a plný servis na jediném místě

Neshánějte složitě servis a opravu karosérie. Obraťte se na nás. ARNET zajistí kompletní služby a vrátí vašemu vozu výkon i perfektní vzhled. Ochotně vám přiblížíme možnosti v opravě vozu, časovou i finanční náročnost práce. Plně se přizpůsobíme vašim možnostem i přáním.