Pneuservis ARNET

Jízdní vlastnosti a především bezpečnost na cestách určuje stav pneumatik a kol. Zajistíme kvalitní a včasné přezutí i opravy. Pomocí profesionálního vybavení vyvažovacím a zouvacím zařízením značky WERTHER zajistíme rychlé přezutí u všech vozů. Současně s výměnou pneumatik zajistíme i geometrii a vyvážení.

Skvělá cena a profesionální služby

Při změně sezony zajistíme běžné přezutí. Nemusíte se bát dlouhého čekání. Práci i její termín přizpůsobíme přesně podle vašich možností. Současně s výměnou pneumatik zkontrolujeme a seřídíme geometrii. Zdržíme vás jen dobu nezbytně nutnou a vaší jízdě dodáme maximální jistotu, že bude vůz správně reagovat v zatáčkách, ztíženém terénu i za špatného počasí.

Kontrolujeme stav pneumatik a v případě potřeby vám doporučíme vhodnou výměnu za nové. Spolupracujeme s předními výrobci, vždy vám dodáme optimální typ pneumatik, který obstojí dlouho životností a vysokou kvalitou.

Auto v dokonalém stavu

Váš vůz připravíme na dlouhé cesty, na běžnou kontrolu STK, opravíme jakékoli defekty. Společně s odbornou prací vám nabízíme i čištění interiéru, leštění a úpravy vzhledu vozu. Obraťte se na nás kdykoli, ochotně si na vás uděláme čas a přiblížíme vám rozsah oprav, časovou i finanční náročnost. Přizpůsobíme se vašim přáním a pečlivě provedeme jakoukoli řemeslnou práci.