Autoservis Arnet nabízí plné portfolio služeb servisu, pneuservisu, ale také specializované lakovny a karosárny.

V případě jakýchkoli problémů vám nabízíme komplexní služby. Zajistíme odtah havarovaného nebo jinak nepojízdného vozu. Volkswagen LT 46 dovoluje manipulaci s běžnými osobními vozy i dodávkami. K dispozici vám také můžeme ihned nabídnout náhradní vůz Škoda Octavia nebo Renault Megane.

V servisu a pneuservisu se postaráme o výměny nefunkčních dílů, běžné prohlídky a převezmeme za vás i přípravu vozu na STK. Disponujeme veškerým moderním vybavením. Můžeme pracovat nezávisle na specializovaných pracích, nebudeme opravu vozu odkládat ani navyšovat cenu předáním další řemeslné firmě.

Pneuservis využívá vyvažovací a zouvací zařízení značky WERTHER. Díky profesionálnímu zázemí jsme schopni rychle přezout běžné osobní vozy s minimální časovou ztrátou. WERTHER také zaštiťuje další vybavení, kterým je regloskop na měření světel.Servisní dílna využívá dvousloupový (3-tunový) a čtyřsloupový (4-tunový) zvedák.

Servisovaný vůz vám odevzdáme v perfektním technickém stavu. Společně s opravou můžeme nabídnout i leštění světel a vozů a kompletní čištění interiéru. Postaráme se také o výměny autoskel.

Provoz lakovny se může opřít o pevnou základu v kvalitní lakovací kabině. Pro práci využíváme osvědčené materiály německé značky SpiesHecker a Car system. Pomocí koloristiky značky SpiesHecker a s elektronickým spektrometrem jsme schopni určit barvu a správný odstín s vysokou přesností. V dílně dokážeme opravit i vážné technické závady, v lakovně se pak postaráme i o perfektní vzhled, který se plně přizpůsobí původní barvě i tvaru karoserie. Kvalitní materiály provází veškerou práci, nejen výsledný vzhled povrchu. Přípravu dílu pro lak také využívá materiály německé výroby. Rovnoměrné nanesení barvy provádíme stříkacími pistolemi SATA a DEVILBISS. Významným oceněním je také udělení, kdy jsme se stali CERTIFIKOVANOU LAKOVNOU A KAROSÁRNOU.

Karosárna spoléhá na rovnací rám CAR-O-LINER Mark 6 s digitálním měřením GYS GYSMETER. K perfektním výsledkům nám pomáhá také spotovací zařízení CEBORA, bodovací svářečka Elma-tech. Nabídnout můžeme cínování za studena i za tepla.

Obraťte se na nás kdykoli, rádi vám přiblížíme rozsah i náročnost oprav. Nabídneme vám řešení, které plně vyhoví bezpečné a spolehlivé jízdě a vrátí vašemu vozu i perfektní vzhled.